Renovácia parkiet

Brúsenie a leštenie

Renovácia drevených parkiet začína dôkladným brúsením, ktorým odstránime starý povrch a poškodenia. Brúsenie prebieha v niekoľkých fázach, od hrubého po jemné brúsenie, aby sme dosiahli dokonale hladký povrch. Po brúsení nasleduje leštenie, ktoré dodá parketám hladký a lesklý povrch. Týmto krokom dosiahneme, že aj staršie parkety budú vyzerať ako nové.

Lakovanie, olejovanie a morenie

Naše služby zahŕňajú aj lakovanie, olejovanie a morenie drevených parkiet. Lakovanie chráni parkety pred poškodením a dodáva im lesk. Ponúkame rôzne druhy lakov, od matných po vysokolesklé, aby sme vyhoveli vašim preferenciám. Olejovanie zvýrazňuje prirodzenú krásu dreva a zaisťuje jeho ochranu. Používame vysoko kvalitné oleje, ktoré prenikajú hlboko do dreva a zabezpečujú dlhodobú ochranu. Morenie umožňuje zmeniť farbu parkiet podľa vašich predstáv, či už chcete dosiahnuť tmavší alebo svetlejší odtieň.

Predĺženie životnosti parkiet

Vďaka našim renováciám vdýchnete aj starším parketám nový život a predĺžite ich životnosť. Pravidelná údržba a renovácia parkiet je investíciou, ktorá sa vám vráti v podobe krásneho a odolného povrchu, ktorý bude ozdobou vášho domova. Drevené parkety sú investíciou, ktorá sa oplatí, a my vám pomôžeme túto investíciu chrániť a udržiavať v perfektnom stave.

Odborné poradenstvo a služby na mieru

Každý projekt renovácie je jedinečný a vyžaduje individuálny prístup. Naši odborníci vám radi poradia, aké riešenie bude pre vaše parkety najlepšie. Spoločne s vami naplánujeme každý krok renovácie, aby výsledok presne zodpovedal vašim očakávaniam. Pracujeme rýchlo a efektívne, aby sme minimalizovali narušenie vášho domáceho prostredia.

Pre cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať
na telefónnom čísle 0905 222 466.